Apple apsteigs Microsoft pārdošanas apjomos!
Logins

E-pasts: E-pasts 
Parole: Jūsu parole 
Rezerves detaļas

Jaunumi

Apple apsteigs Microsoft pārdošanas apjomos!

Apple vienmēr ir pozicionēts kā stilīgāka ierīce kā citas, ko cilvēki to ir pozitīvi novērtējuši! Bet tirgus izpētes grupa ir secinājuši, ka 2013 gadā Apple var pārdot arī vairāk ierīces kā Windows! Ierīces kā iPhone, iPad un Mac būs pārdotas vairāk kā Windows datori, planšetes un viedtālruņi izpētījuši Financial Times. Šis varētu būt nozīmīgs pavērsiens, jo Windows līdz šim vienmēr ir dominējis tirgū!

Macbook Air

Apple pret Microsoft pārdošanas apjomi 2013. gadā

Apple ir pārdevis 159 miljonus Mac un iIerīču 2012. gadā, kamēr Microsoft ir pārdevis 175 miljonus ierīču, ko darbina Windows operētājsistēma. 2013. gadā prognozējams, ka Apple spēs pārdod ap 233 miljonu ierīču, bet Microsoft prognozes ir ap 181 miljonu, tādejādi zaudējot ilggadējo pārsvaru.

"Ja patērētāji nepērk Windows, izstrādātāji nav ieinteresēti izstrādāt tehniku un programmatūru priekš tā," saka Fincial Times speciālisti.

Microsoft spēles plāns

Labās ziņas ir tādas, ka Microsoft to bija paredzējuši, tiesa varbūt nedaudz par vēlu. Kompānija gāja pārāk tālu izstrādājot planšeti Surface kā arī baumoja par viedtālruņa izstrādi ar šādu pašu nosaukumu. Iespējams, šis viedtālrunis ir tas pats, kas pašlaik strādā ar Windows Phone 8 mobilo operētājsistēmu.

Microsoft nav vienīgā kompānija, kas sūdzas par Windows 8, piemēram, Samsung nosauca Windows 8 ne labāku kā tautā nopelto Windows Vista operētājsistēmu. Līdzīgi Fujitsu nosaucis Windows 8 par "vāju" un sūdzas par zemajiem pārdošanas rezultātiem.

Cik labi pārdosies vai nepārdosies Microsoft bāzētās ierīces, Apple ar savām ierīcēm paredzams dominēs tuvākajā laikā! Atliek tikai noskaidrot vai Apple spēs saglabāt šo pārsvaru un turpināt ražot stilīgākas ierīces arī turpmāk.

 

 

Jānis B.

Apple detaļas 2013-04-11 15:14:42